Služby : Webdesign

Vzhled Vašich stránek je pravděpodobně vedle obsahu jejich nejdůležitějším činitelem. Naše firma je připravena Vám při výrobě prezentace vyjít maximálně vstříc.

Konzultace

Výroba www stránek se samozřejmě neobejde bez počátečních konzultací - během nich zjistíme Vaše představy o stránkách a jejich využití, v případě potřeby poradíme a zasvětíme do problematiky. Na základě analýzy Vašich požadavků a představ Vám doporučíme odpovídající řešení Vaší prezentace. Vybereme a doporučíme vhodnou adresu stránek, případně zajistíme s ní související registraci domény a doporučíme vhodné tvary e-mailových adres. Na závěr Vám doporučíme odpovídající program umístění stránek na Internetu, který bude přesně odpovídat způsobu využití Vašich stránek.

Návrh

Po předchozích konzultacích přistoupíme k výrobě grafického návrhu Vašich stránek. Ten Vám samozřejmě vyrobíme a předložíme k odsouhlasení. Při návrhu Vašich stránek jsme připraveni dodržet pravidla corporate identity Vaší firmy. Veškerá grafika použitá na stránkách bude vyjma Vámi dodaných podkladů samozřejmě originální. Po korekturách návrhu Vám předložíme verzi upravenou podle Vašich požadavků a přání a pak teprve přistoupíme k samotné výrobě stránek. Tímto postupem je zajištěna maximální spokojenost zákazníka při přebírání hotové zakázky. Při předložení grafického návrhu Vás rovněž seznámíme s přibližnou časovou a finanční náročností zpracování zakázky

Výroba

Po odsouhlaseném grafickém návrhu a cenových a časových podmínkách přistoupíme ke zhotovení zakázky. Budeme se přesně držet předem dohodnutých bodů, v případě vyskytnutí se jakýchkoliv komplikací Vás budeme neprodleně kontaktovat a budeme se snažit společně najít optimální řešení.

Umístění prezentace

Po zhotovení zakázky ji umístíme na některý z našich ATLANCOM serverů a provedeme úkony spojené se zprovozněním nových stránek (např. registrace stránek v českých i světových vyhledávačích, umístění reklamních odkazů - samozřejmě pokud si to bude zákazník přát, atd.).

ZpětDalší

Kontakty | E-shop | © 2002-2005 webdesign by ATLANCOM